Kaskokindlustus | Kalkulaator | FS Kindlustusmaakler

Kasko

Vabatahtlik sõidukikindlustus ehk Kaskokindlustus aitab katta Teie kahju ka siis, kui olete liiklusõnnetuse põhjustaja. Kaskokindlustus hüvitab Teie sõiduki või selle osade varguse, liiklusõnnetuse, vandalismi, loodusjõudude või tulekahju tagajärjel tekkinud kahju. Kaskokindlustusega kindlustatakse kuni 12 aasta vanuseid sõidukeid. Liisinguga vms. soetatud sõidukitel on kaskokindlustus kohustuslik.

Lisaks saate täiendavalt valida alltoodud lisakaitseid:

Kindlustusjuhtumi järgsel perioodil asendusauto kasutamise võimalus.

Kuni 1 aasta vanustele sõidukitele uusväärtuskindlustus.

Liisingmakse kindlustus kuni 7 aasta vanustele sõidukitele.

Reisijate õnnetusjuhtumi kindlustus

Kaskokindlustust sõlmides tuleb teostada sõiduki ülevaatus, mille teostame tasuta.

Kontaktandmed

 

Kasulik teada

Kasulik teada.

Erinevalt liikluskindlustusest on kaskokindlustus vabatahtlik kindlustusliik. Üldjuhul kindlustatakse liiklusõnnetus, vargus, vandalism, tulekahju, klaasikindlustus, autoabi ja loodusõnnetuse riskide vastu.
See on vabatahtlik kindlustus, mis hüvitab sinu poolt tekitatud kahju, ehk siis kaskokindlustuse eesmärgiks on hüvitada sinu sõidukile tekkinud kahju.

Kuigi kasko on vabatahtlik kindlustusliik võib olla see teatud juhtudel kohustuslik. Näiteks kasutatav sõiduk on liisitud ja seda nõuab liisingu ettevõtte. Kasulik on teda, et Teil ei ole kohustust sõlmima kaskot liisingut pakkuva ettevõtte kaudu, vaid saate vabalt ise valida Teile sobivaima või soodsama kindlustuspakkuja. Kuid jälgige, et kindlustatud saaksid kõik need riskid, mida nõuab liisingu ettevõtte. Tavaliselt on see vandalism, vargus, rööv, tulekahju, õnnetusjuhtum.

Erinevatel seltsidel on kaskokindlustuse tingimused erinevad, et täita liisingulepingu tingimusi peab valima superkasko või täiskasko. Tuleb süveneda kindlustustingimustesse. Võtke meiega ühendust ja me aitame Teil parima lahenduse leida.

Kaskoga saab kindlustada ka, sõiduki lisavarustuse, mis ei ole tootjatehase poolt paigaldatud. Tootjatehase poolt paigaldatud lisavarustus on automaatselt kindlustuskaitsega kaetud.
Lisaks pakuvad kindlustusseltsid ka täiendavaid kindlustus võimalusi, uusvääruskindlustus, asendusauto jne.
Kaskokindlustust võib teha erinevatele sõiduki liikidele, mootorrattad, veoautod, bussid, haagised jne.

Kaskokindlustust sõlmides tuleb teostada sõiduki ülevaatus, mille teostame tasuta.

Kaskokindlustuse tingimused