Reisikindlustus | Kalkulaator | FS Kindlustusmaakler

Reisikindlustus

Puhkuse- ja ärireisile minnes on alati soovitav sõlmida reisikindlustus. Reisikindlustus hüvitab õnnetusjuhtumi või ootamatu haigestumisega tekkinud kahjud. Euroopa ravikindlustuskaardi alusel (Eesti haigekassa) korvatakse küll vältimatu arstiabi kuid reisikindlustus korvab ka patsiendi omavastutustasud, transpordikulud jms. Täiendavalt on soovitav sõlmida Reisitõrkekindlustus mis katab reisi ärajäämise, hilinemise või katkemise kulud ja Pagasikindlustus mis katab pagasi kadumise ja hilinemisega seotud kulud.

Reisijate andmed

 

Mis on reisikindlustus?

Reisikindlustus

Kui lähed reisile Euroopasse siis võid arvestada euroopa ravikindlustuskaardi abiga. Seda saavad kõik Eesti Haigekassas kindlustatud isikud. Ravikindlustuskaardi abil saad arsti abi võrdsetel tingimustel selles riigis elavate inimestega. Tuleb arvestada sellega, et tuleb leida riiklik raviastutus, ning kogu ravi pole tasuta, näiteks mõned kulud mis tuleb Teile endal katta: Visiiditasu, voodikoha tasu, transpordi tasu kodumaale, kui tegemist tõsisema vigastusega jne.

Igal juhul soovitame sõlmida reisikindlustuse poliis, mis katab kõik ootamatud reisil tekkivad kulud. Tavaliselt hõlmab see tervisekidlustust, kuid lisaks on palju erinevaid riske mille vastu saab ennast kindlustada. Kõige tihedamini kasutatavad kindlustuslisad on pagasikindlustus, reisitõrkekindlustus. Kui reis on seotud spordiga ja lähete näiteks mägedesse suusatama, siis on soovitav lisaks sõlmida ka õnnetusjuhtumi kindlustust. Indikatiivse pakkumise saamiseks on hea abimees meie reisikindlustuse kalkulaator.

Tähelepanek!

Seltsid hüvitavad ainult neid kahjusi mis on toodud kindlustuslepingus.
Lepingus on alati välja toodud, mis välistused on kahju hüvitamisel. NT: sõjategevus, riigipööre, epideemia, joobeseisundis tekkinud kahju. Kõikidel kindlustusseltsidel võivad olla erinevad välistused. Konsulteeri meie spetsialistidega!

Konsulteerige meie maakleriga, et panna kokku just Teile vajalik kindlustuslahendus, täites allolev vorm, misjärel võetakse teiega ühendust või helistades telefonil +372 53 430 567 või +372 6 020 380

Reisikindlustuse tingimused