Pilt kollasest poksipea kaitsest valgel taustal, kasutatakse pea kaitsmiseks poksitreeningutel. Ideaalne lisakaitse õnnetusjuhtumi kindlustuse olukordades

Õnnetusjuhtum

Õnnetusjuhtumikindlustus katab osaliselt või täielikult sinu kulud mis on tekkinud ootamatu õnnetusjuhtumi tagajärjel.

Esileht » Õnnetus

Õnnetus

Õnnetusjuhtumeid on erinevaid: liiklusõnnetus, kukkumine, vägivald, mürgistused, põletused, uppumine jms.

Õnnetusjuhtumi kindlustus tagab majandusliku turvalisuse ka siis kui õnnetuse tagajärjel kahanevad sinu sissetulekud, maksab hüvitist kui õnnetuse tagajärjel on toimunud invaliidistumine või kui peaks juhtuma surmaga lõppev õnnetus maksab kindlustusselts lähedastele surmahüvitist.

Kellele?

Õnnetusjuhtumikindlustus on heaks kaitseks just neile, kellel on võetud pangalaen või soetatud liisinguga vara. Valuraha hüvitatakse ajutise trauma korral, nagu luumurd, nihestus, venitus või põrutus.

Päevaraha hüvitis on mõeldud selleks, et õnnetuse tagajärjel säiliks igakuine sissetuleku tase. Päevaraha on ette nähtud nii haiglas kui ka kodus veedetud ravipäevade eest.

Ravikulu hüvitisega korvatakse õnnetusjuhtumi tagajärjel tekkinud mõistlikud ja põhjendatud ravikulud (nt kargud, liigesetugi jms).

Püsiva puude hüvitist makstakse siis, kui õnnetuse tagajärjel tekib püsiv tervisekahjustus ehk teiste sõnadega invaliidsus.

Surmajuhtumi hüvitis makstakse pärijatele või lepingus märgitud isikutele surmaga lõppeva õnnetuse korral.

Soovin pakkumist

FS Kindlustusmaakler OÜ  Lennujaama tee 5, Tallinn  T: +372 6 020 380  M: +372 53 430 567  E: info@fskindlustus.ee