Reisikindlustus - turvalisus, kui avastad maailma. Pilt näitab reisikindlustuse tähtsaid elemente, et tagada muretu reisimine.

Reisikindlustus

Puhkuse- ja ärireisile minnes on alati soovitav sõlmida reisikindlustus. Reisikindlustus hüvitab õnnetusjuhtumi või ootamatu haigestumisega tekkinud kahjud.

Turvalist
reisi!

Euroopa ravikindlustuskaardi alusel (Eesti haigekassa) korvatakse küll vältimatu arstiabi kuid reisikindlustus korvab ka patsiendi omavastutustasud, transpordikulud jms.

Täiendavalt on soovitav sõlmida

Reisitõrkekindlustus mis katab reisi ärajäämise, hilinemise või katkemise kulud

Pagasikindlustus mis katab pagasi kadumise ja hilinemisega seotud kulud.

Kui lähed reisile Euroopasse siis võid arvestada euroopa ravikindlustuskaardi abiga. Seda saavad kõik Eesti Haigekassas kindlustatud isikud. Ravikindlustuskaardi abil saad arsti abi võrdsetel tingimustel selles riigis elavate inimestega.

Tuleb arvestada sellega, et tuleb leida riiklik raviastutus, ning kogu ravi pole tasuta, näiteks mõned kulud mis tuleb Teile endal katta: Visiiditasu, voodikoha tasu, transpordi tasu kodumaale, kui tegemist tõsisema vigastusega jne.

Igal juhul soovitame sõlmida reisikindlustuse poliis, mis kattab kõik ootamatud reisil tekkivad kulud. Tavaliselt hõlmab see tervisekidlustust, kuid lisaks on palju erinevaid riske mille vastu saab ennast kindlustada. Kõige tihedamini kasutatavad kindlustuslisad on pagasikindlustus, reisitõrkekindlustus. Kui reis on seotud spordiga ja lähete näiteks mägedesse suusatama, siis on soovitav lisaks sõlmida ka õnnetusjuhtumi kindlustust.

Tähelepanek!

Seltsid hüvitavad ainult neid kahjusi mis on toodud kindlustuslepingus.
 Lepingus on alati välja toodud, mis välistused on kahju hüvitamisel. NT: sõjategevus, riigipööre, epideemia, joobeseisundis tekkinud kahju. Kõikidel kindlustusseltsidel võivad olla erinevad välistused.

 

Soovin pakkumist

FS Kindlustusmaakler OÜ  Lennujaama tee 5, Tallinn  T: +372 6 020 380  M: +372 53 430 567  E: info@fskindlustus.ee